Intencje mszalne

22 – 28 października 2018 r.

 

 


NIEDZIELA, 21. 10

6.30
++ Agnieszka /3 r. śm./ i Stefan Fitrzyk

8.00
++ Katarzyna i Edward Gut /r. śm./

9.30
1 W intencji rodziny Małgorzaty i Łukasza dziękczynno – błagalna

2 W intencji Mateusza /18 r. urodzin/ dziękczynno – błagalna od mamy i brata

11.00
W intencji Doroty i Bogdana dziękczynno – błagalna

11.00 Dolny Kościół

W intencji Klaudii /18 r. urodzin/

 12.30 
1 W intencji parafian – chrzty

2 W intencji Krystyny i Mieczysława /35 r. ślubu/ oraz w intencji Małgorzaty i Mirosława /8 r. ślubu/ dziękczynno – błagalna

17.00
+ Irena Śliwa z ok. imienin

22 – 28 października 2018 r.

 

 

PONIEDZIAŁEK, 22. 10

6.30

1 + Stefan Grabias od rodziny Pilchów z ul. Strzeleckiej

2 + Anna Trylińska od Anety i Rajmunda z rodziną

3 + Eugeniusz Filipek od syna Tomasza

7.00
+ Krystyna Świder /8 rocz. śmierci/

 

18.00
1 + Kazimiera Piotrowicz od rodziny Bachnackich

2 + Zofia Pietraszko od kierownictwa i współpracowników SPMZOZ w Bochni z ul Floris


WTOREK, 23. 10

6.30
1 + Kazimiera Piotrowicz od Barbary i Sławomira Piotrowicz

2 + Anna Trylińska od brata Wojciecha z rodziną

3 + Eugeniusz Filipek od współpracowników córek ze Szkoły Języka Angielskiego „Good Luck”

 

7.00
+ Kazimierz Gajewski /z ok. imienin/ do dzieci z rodzinami

 

18.00
1 W intencji Janiny i Kazimierza /45 r. ślubu/ dziękczynno – błagalna

2 + Stefan Krężołek od Anny Grabias


ŚRODA, 24. 10

6.30
1 + Kazimiera Piotrowicz od sąsiadów

2 + Anna Trylińska od sąsiadów z klatki

3 + Eugeniusz Filipek od najbliższych sąsiadów

4 ++ Dorota i Aleksander Nalepka

 

7.00
++ Katarzyna i Franciszek Krawczyk i ich zmarłe dzieci od córki Barbary

 

18.00
1 + Janina Gut – Pazdur /8 r. śm./

2 + Jan Nazimek /20 r. śm./ od syna z rodziną


CZWARTEK,25. 10

6.30
1 ++ Maria i Mieczysław Tajakowie

2 + Kazimiera Piotrowicz od córki z wnukiem

3 + Eugeniusz Filipek od chrześniaka Jacka z rodziną

4 + Estera Ptasznik /1 r. śm./ od córki z rodziną

 

7.00
+ Anna Trylińska od rodzin: Migdałów, Bognerów i Skotnicznych

 

18.00
1 ++ Józefa, Józef, Bolesław Daniec

2 + Eugeniusz Filipek od rodziny Zuziów


PIĄTEK, 26. 10

6.30
1 + Eugeniusz Filipek od Lucyny i Andrzeja Imiołek

2 ++ Genowefa Pater i Janina Babral

3 ++ Jan i Władysława Sobas

 

7.00

+ Kazimiera Piotrowicz od wnuczki Iwony z rodziną

 

15.00

1 ++ Anna, Julian, Józef oraz Ks. Władysław Krężel

2 ++ Stefan, Janina Kądziołka oraz Irena i Maria Janta

3 dusze w czyśćcu cierpiące

4 + Zofia Filipek /26 r. śm./

5 Z podziękowaniem za powrót do zdrowia Edwarda

6 ++ Helena i Józef Sroka

7 + Stanisława Miśkowicz

 

18.00
1 + Eugeniusz Filipek od Magdaleny i Bogusława Adamiec oraz Henryka Wagnera

2 ++ Józefa, Bronisław i syn Bronisław


SOBOTA, 27. 10

6.30
1 + Tadeusz Możdżeń /z ok. imienin/ od żony i dzieci

2 + Kazimiera Piotrowicz od wnuczki Agnieszki z rodziną

3 + Eugeniusz Filipek od kolegi Józefa Dziadowca

 

7.00

+ Wanda Czarniecka /1 r. śm./ od rodziny

 

18.00
1 ++ Michalina i Fryderyk Nowak od dzieci z rodzinami

2 + Zygmunt Nakielny /4 r. śm./ od żony z dziećmi


NIEDZIELA, 28. 10

6.30
W intencji parafii

 

8.00
++ Alojzy, Joanna i Jan Całka

 

9.30
W intencji Stanisława i Anny Wójcik dziękczynno – błagalna

 

9.00 Dolny Kościół

W intencji Krystyny i Władysława /40 r. ślubu/ dziękczynno – błagalna

 

11.00
1 + Tadeusz Golonka /z ok. imienin/

2 ++ Tadeusz Gawor oraz syn Tadeusz z ok. imienin

 

12.30 
W intencji Moniki /z ok. 18-tych urodzin/ dziękczynno – błagalna

 

17.00
+ Włodzimierz Górka od żony z dziećmi



 
Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych lub na podstawie prawa.
Strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych. Warunki przechowywania plików cookies możesz ustawić w przeglądarce.
© 2018 Parafia św. Pawła Apostoła w Bochni
Marquee Powered By Know How Media.